Wpisz kod bez kropki, przecinków i spacji
szukanie zaawansowane

Szybkie wybieranie

Wczytywanie

Kategorie

Dobór części

Znasz model maszyny a nie znasz części. Kliknij poniżej

Bestsellers

Artykuły » Praca

   Zawsze jesteśmy zainteresowani ludźmi o dużym doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, którzy mogą wnieść swoje walory do naszej firmy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. Zakupów

 Zakres obowiązków na tym stanowisku:

• Zapewnianie ciągłych dostaw
• Stała współpraca z dostawcami produktów
• Logistyka dostaw
• Monitorowanie rynku, transfer oraz internalizacja informacji na temat nowych produktów oraz technologii.
• Aktualizowanie  baz danych

Od kandydatów oczekujemy:

* minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalista ds. Zakupów w podobnej branży
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
* Świadomość biznesowa,
* Kompetencje negocjacyjne
* Obsługa programów informatycznych

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
* wysokie wynagrodzenie

Specjalista ds. Sprzedaży

• współpraca z partnerami handlowymi na terenie kraju jak i poza nim
• budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami
• poszukiwanie nowych klientów i kanałów sprzedaży
• sporządzanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży
• monitorowanie realizacji zamówień klientów

* minimum 5-letnie doświadczenie w pracy handlowca w branży przemysłowej
* dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego
* znajomości rynku i branży przemysłowej
* prawo jazdy kat. B

CV należy nadsyłać e-mailem na adres: biuro@asi-filter.pl z dopiskiem Praca. Odpowiemy na wybrane oferty.

Koszyk

Produkty: 0 szt
Cena brutto: 0,00 PLN zł
Cena netto: 0,00 PLN zł

Zobacz koszyk

Logowanie

Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to zrobić klikając tutaj

TARGI 2012

Zapraszamy na nasze stoisko na IX Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów.

PAWILON 3    STOISKO 1

Transport

Dostawa przy zakupach powyżej 700zł netto - GRATIS !

EFC 01C - węglowy - 3/8" - 60 m3/h
Cena: 535,05 PLN
642,06 PLN

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'ASI-FILTER' stanowi zaproszenie do składania ofert.
Sklepy internetowe cStore